whatsapp iletişim

BÜYÜTEÇ SAĞLIK ve BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Sağlıkta Otomasyon ve Telemedicine hizmetlerinin ülkemizde başarıyla uygulanıyor olması firmamızın öncelikli hedefidir.

Büyüteç Sağlık, Görüntüleme Hizmetleri(BT,MR ve Radyolojik hizmetler) hasta tanı koymada teknoloji tabanlı yeni bir dönemi ifade eden sağlıkta dönüşüm bilincinde Yazılım, Bilişim, Tıbbı Görüntüleme ve Teknoloji ve Teleradyoloji hizmetleri sunar.

Tıbbi görüntüleme ve bilgi teknolojileri, hasta süreçlerini izleme yazılımı, Hastane Otomasyon Sistemleri (HIS), Radyoloji Bilgi Sistemleri (RIS), Görüntü Transfer Yazılımları (Pacs) ve tüm yönetim süreçlerinin izlendiği performans geliştirme ve performans çözümleri hizmetlerinde uzman ekibimizle dünya genelinde daha fazla kişiye daha düşük maliyetle, etkin bir sağlık bilişimi ve hizmeti alma noktasında yardımcı olmaktayız. Buna ek olarak sağlık hizmeti paydaşları ile işbirlikleri yaparak küresel bazda sağlık hizmeti sunumuna erişimin daha ulaşılabilir olması için çalışmaktayız.

  • ByPACS
  • ByTeleradyoloji
  • ByRIMS
ÇÖZÜMLERİMİZ

Sağlıkta Yenilikçi Çözümler İçin...

01.Biz Kimiz?

Büyüteç Sağlık Bilişim, 2017 yılında teknolojik çözümler üretmek ve bu çözümleri temel alan hizmetler sunmak için kurulmuş AR-GE firmasıdır. Genel merkezi Yıldız Teknik Üniversitesi Teknokent’te bünyesinde bulunan Büyüteç Sağlık, çalışanları ile dünya çapında sağlık profesyonellerine ve hastalarına hizmet vermek için 24/7 kesintisiz çalışmayı hedeflemektedir.

02.Vizyonumuz

Sağlık bilişiminde yenilikçi, fark yaratan , müşteri memnuniyetini gözeten, sorumlu yaklaşımımızla karşılıklı güven ve mükemmele ulaşma ilkeleriyle bölgemizde ve dünyada sektöründe lider ve örnek bir marka olabilmek için çalışıyoruz.

03.Misyonumuz

Türkiye’deki hastane otomasyon ve radyolojik görüntüleme, arşivleme sistemlerinde sektörün yazılım ihtiyaçlarını karşılayacak yazılım üretimi ve tasarımını gerçekleştirmek, müşterilerden gelen fikir ve önerileri değerlendirerek yeni ürünler geliştirmek ve sürekli iyileştirmelerle küresel rekabet ortamında pazar payını artırmak, ülkesi, müşterileri, ortakları, tedarikçileri ve çalışanları için değer yaratmak. Sağlık hizmeti erişim kolaylığının herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz .Büyüteç Ailesi ve iş ortaklarımız ile birlikte tıbbi teknoloji yazılım çözümlerinde bunun için çalışıyoruz.